BeFree - Więcej informacji

Warsztaty Be Free "Nanosekunda" odbędą się w dniach 30.06.- 06.07.2018 w Karłowicach w Centrum Misyjnym „Zielona Niwa”. Warsztaty kierowane są do osób w wieku 17-33 lat. Zapraszamy każdego, kto szuka prawdziwej przemiany swojego życia, chce zbudować solidny fundament duchowy i doświadczyć rzeczywistości Królestwa Bożego. Żyjemy w szczególnym czasie, kiedy wszystko przyspiesza. W Bożym Królestwie też rzeczy zaczynają się dziać znacznie szybciej niż do tej pory. Nadchodzi przyśpieszenie wzrostu duchowego i dojrzałości dla wielu chrześcijan.

Chcemy aktywnie brać w tym udział, dlatego zaplanowaliśmy intensywny czas, który chcemy poświęcić na szukanie Boga z całego serca i z całej naszej duszy. Oczekujemy Jego działania i potężnego wylania Ducha poznania i objawienia w tym czasie (wg Ef 1:17).

Warsztaty BE FREE to czas całkowitego oddzielenia dla Boga, bez telefonów i innych urządzeń multimedialnych. Staramy się skupić naszą uwagę na Najwyższym, myślimy o tym co w górze, a nie na dole. Szukamy Świętego Boga, który daje się znaleźć. Doświadczamy rzeczy ponadnaturalnych. Naszym pragnieniem jest, aby miłość i pasja do Jezusa została rozbudzona w naszych sercach, ponieważ chcemy żyć życiem Chrystusa, idąc za radą apostoła Pawła, aby biec tak, by zdobyć nagrodę. Starannie planujemy nasze dni, aby mądrze wykorzystać dany nam czas.

Pobudka o 5:50, poranna gimnastyka przy wschodzie słońca, cichy czas z Bogiem, wspólne służby to tylko niektóre atrakcje naszych warsztatów, które uczą nas dyscypliny i powodują, że wychodzimy z naszego duchowego lenistwa. Codzienne uwielbienie oraz sesje pełne Bożego Słowa sprawiają, że budzi się w nas życie. Wieczorne modlitwy prowadzone przez Ducha Świętego pogłębiają nasze pragnienie mądrości Bożej i Jego sprawiedliwości.

Kol 1:28 - "Jego [Jezusa] to zwiastujemy, napominając i nauczając każdego człowieka we wszelkiej mądrości, aby stawić go doskonałym w Chrystusie Jezusie."

Tematy, które chcemy poruszyć w czasie warsztatów: - Bóg jako kochający i dobry Ojciec - Podróż do Ziemi Obiecanej - Uzdrowienie i uwolnienie duchowe - Moc Ewangelii - Charakter, a powołanie - Jakość nowego życia w Bogu - Moc modlitwy - Relacje i wiele innych...

Jesteśmy świadomi, że prawdziwa przemiana życia przychodzi podczas spotkania z Żywym Bogiem i tego oczekujemy. Pragniemy przybliżyć się do Boga i otworzyć swoje serce przed Nim, aby On sam mógł wykonać w Nas pracę, której żaden człowiek nie jest w stanie wykonać. Jesteśmy gotowi na to, co Bóg przygotował dla Nas na ten czas.

Jeśli jesteś głodny i zdeterminowany, aby poświęcić ten czas i samego siebie na szukanie Boga i Jego Królestwa, przygotuj swoje serce i zarejestruj się już dziś REJESTRACJA. Liczba uczestników jest ograniczona.

W razie pytań, prosimy o kontakt :-)