FollowUp - Więcej informacji

"I On ustanowił jednych apostołami, drugich prorokami, innych ewangelistami, a innych pasterzami i nauczycielami. Aby przygotować świętych do dzieła posługiwania, do budowania ciała Chrystusowego, aż dojdziemy wszyscy do jedności wiary i poznania Syna Bożego, do męskiej doskonałości, i dorośniemy do wymiarów pełni Chrystusowej." (Ef 4,11-13).

Motywem przewodnim zbliżającej się konferencji FOLLOW UP jest POWOŁANIE.

Wierzymy, że odkrycie Bożych zamiarów dla swojego życia jest fundamentalną potrzebą każdego, kto pragnie żyć w pełni Bożej mocy i wydawać trwały owoc. Słowo Boże mówi, że każdy z nas został powołany, aby stawać się podobnym do Chrystusa, uczestnicząc w Jego naturze. Ponadto Bóg posiada swój unikalny, osobisty plan dla każdego człowieka, do którego wypełnienia uzdolnił go przez rozmaite dary służby, o których mowa w Liście do Efezjan (Ef 4, 11-13).

Dlatego w trakcie 3 dni konferencji, gościć będziemy aż 5 mówców, usługujących poszczególnym obdarowaniem - apostoła, proroka, ewangelistę, pasterza i nauczyciela. Na konferencji będą z nami: Jerzy Rycharski, Reinhard Hirtler, Kuba Kamiński, Reinhard Stadlbauer oraz Fabian Błaszkiewicz.

FollowUp odbędzie się w sali konferencyjnej Hotelu Milenium w Legnicy, przy ul. Chojnowskiej 150. Dla uczestników FollowUp hotel przygotował specjalną ofertę noclegową - szczegóły otrzymasz w mailu potwierdzającym rejestrację. Radzimy nie zwlekać z rejestracją i rezerwacją noclegów, ponieważ FollowUp przypada na weekend, kiedy w Legnicy odbywa się równolegle kilka dużych wydarzeń i miejsca noclegowe bardzo szybko się skończą! Liczba hotelowych bezpłatnych miejsc parkingowych jest bardzo ograniczona!

UWAGA! Z racji ograniczonej ilości miejsca w sali NIE OFERUJEMY możliwości live-streamu w drugim pomieszczeniu, a w związku z tym NIE DYSPONUJEMY dodatkowym pomieszczeniem dla dzieci - nie oferujemy również zorganizowanych zajęć dla dzieci. Jeśli planujesz zabrać dziecko na konferencję, będzie ono musiało przebywać z Tobą w głównej sali, a Ty będziesz odpowiedzialny za to, by nie przeszkadzało pozostałym uczestnikom wydarzenia. Zachęcamy do poszukania alternatywnych rozwiązań zapewnienia opieki nad dziećmi na czas Twojego przyjazdu na konferencję.

OPŁATA KONFERENCYJNA

Opłata za uczestnictwo wynosi 100 zł / osobę, niezależnie czy bierzesz udział w całości, czy tylko w części szkolenia. Opłatę należy uiścić przelewem na konto w ciągu 7 dni od rejestracji, lub podczas rejestracji szybkimi płatnościami online. Po tym terminie Twoje zgłoszenie będzie anulowane.

Opłata konferencyjna za samą niedzielę wynosi 50 zł za osobę. Opłatę należy uiścić przelewem na konto w ciągu 7 dni od rejestracji, lub podczas rejestracji szybkimi płatnościami online. Po tym terminie Twoje zgłoszenie będzie anulowane.

Jeśli rejestrujesz się po 23 listopada, opłatę należy uiścić podczas rejestracji szybkimi płatnościami online lub przelewem na konto w ciągu 3 dni od rejestracji i przesłać nam mailem potwierdzenie przelewu lub zadeklarować w mailu wpłatę gotówkową – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dzieci do lat 13 - wstęp wolny.

Opłata za uczestnictwo nie obejmuje posiłków. Posiłki oraz noclegi we własnym zakresie.

Opłata konferencyjna nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału. Bilet wstępu na konferencję możesz przekazać innej osobie - należy nam to zgłosić mailowo.